Szanowni Studenci, Studentki, Osoby Studiujące,

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki tuż-tuż! Wiedza o teatrze także dorzuca do niego swoje trzy grosze: zapraszamy Was serdecznie we wtorek 9 listopada w godzinach 15.00-17.00 na prezentację pt. „Research based practice” przygotowaną przez nasze wykładowczynie dr Magdalenę Rewerendę i dr Agatę Siwiak oraz przez absolwentki WOT Jagodę Masłowską i Nikolę Nowak:

RESEARCH BASED PRACTICE

W Katedrze Teatru i Sztuki Mediów studentki i studenci od lat realizują autorskie projekty we współpracy z artystami, artystkami, badaczami i badaczkami. Działania te są oparte na długotrwałym procesie badawczym, a ich efektem są wydarzenia artystyczne oraz panele i wykłady teoretyczne. Czy metodologia badań i jednocześnie moda dydaktyczna zwana reserach based practice ma szansę upowszechnić się na kierunkach humanistycznych na polskich uniwersytetach? Na czym polega i jak można ją aplikować do procesu edukacyjnego? Czy łączenie praktyki społeczno-artystycznej z wiedzą akademicką może stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznej edukacji? Dyskusja połączona z prezentacją projektów studenckich.

By zapisać się na wydarzenie, konieczna jest rejestracja w systemie CIRRUS: https://rejestracja.festiwal.amu.edu.pl/i/wydarzenia/uzytkownik/rejestracja
Do zobaczenia!