Tegoroczna edycja Nowej Siły Kuratorskiej zbliża się wielkimi krokami. Praca wre głównie na Zoomie, bo w tym roku przenieśliśmy działania do internetu. Kuratorki i kurator pracują aż do przegrzania komputerów, by stworzyć dla Państwa ciekawe wydarzenia, w których będziecie mogli uczestniczyć ze swoich kanap.
Kolorem tej edycji jest kolor żółty!

Żółty oznacza nadzieję, pozytywność i coś, na co można czekać. Jak niebo w pięknym dniu. To przecież kolor słońca, które pobudza do działania i dodaje odwagi. Wybraliśmy kojący żółty, bo ma on nam dać wytrwałość i nadzieję w niepewnych czasach.

Zapraszamy publiczność do udziału w otwartych dyskusjach panelowych, wykładach i warsztatach, w czasie których dotkniemy istotnych tematów społecznych, artystycznych i edukacyjnych, takich jak: ekoetyka teatru, potencjał musicalu zaangażowanego społecznie, edukacyjny wymiaru gier RPG, techniki performerskie oraz inkluzywność języka.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne!

Więcej informacji:

Nowa Siła Kuratorska (nowasilakuratorska.blogspot.com)

Festiwal jest realizowany przez studentki i studenta III roku Wiedzy o teatrze: Oskara Chyżyńskiego, Olgę Grześko, Zofię Lenkiewicz, Jagodę Masłowską, Nikolę Nowak, Annę Piechę, Magdalenę Przybylską i Annę Winkler.

Wydarzenie współorganizuje Stowarzyszenie Wspólne na czele z Dominiką Mądry – producentką, kuratorką i absolwentką naszych studiów. Ze strony uczelni za festiwal jest odpowiedzialna dr Agata Siwiak.